Nowoczesny tabor autokarowy
EUROPOL Połeć oferuje Państwu do wynajęcia kilkanaście autokarów cenionych producentów - Setra oraz Mercedes Benz.
Nasze pojazdy spełniają wymogi emisji spalin Euro 2, 4, lub 5 oraz są wyposażone w odpowiednie systemy bezpieczeństwa i kontroli trakcji. Komfort podróży zapewniają: klimatyzacja, barek, toaleta, DVD oraz uchylne i rozsuwane fotele. Dokładną specyfikację i zdjęcia wybranych autokarów znajdą Państwo na podstronie Nasze autokary.
Każdy autokar posiada koncesję na wyjazdy zagraniczne.

Najlepsi kierowcy
Atrakcyjna usługa przewozu osób, to nie tylko bezpieczny i komfortowy autokar. Kluczowym elementem jest kierowca! Doświadczony, odpowiedzialny, z poczuciem humoru, pomocny i zaradny. To dzięki naszym kierowcom, podróżni mówią, "podróż była super - pojedziemy znowu za rok".
Jeśli jeszcze nie mieliście Państwo okazji z nami podróżować - czekamy na Wasz telefon!

Szeroki wachlarz usług przewozowych
Uroczystości rodzinne, wyjazdy krajowe i zagraniczne, wycieczki dla szkół i przedszkoli, pielgrzymki, koncerty, przewozy sportowców, przewozy kolonijne i wczasowe oraz inne imprezy okolicznościowe.

Przejrzysta wycena
Ceny wynajmu ustalane są w oparciu o czas trwania wynajmu, ilość przejechanych kilometrów oraz zależą od liczby kierowców potrzebnych do obsługi podróży lub imprezy.
W przypadku krótkich podróży, wycenę podamy Państwu podczas rozmowy telefonicznej. Dokładne wyceny na podstawie planów podróży wyślemy do Państwa e-mailem lub faxem.
Naszym stałym Klientom oraz Partnerom zawsze proponujemy atrakcyjne zniżki.

Współpraca
Naszą ofertę wynajmu autokarów kierujemy do osób indywidualnych, firm, instytucji oraz biur podróży.

Zapraszamy do współpracy!