Nowa marka - nowa jakość!
Od początku naszej działalności chcieliśmy być przewoźnikiem przyjaznym Klientowi. Chcieliśmy wyprzedać standardy obsługi naszych Klientów - podróżnych!
Przez ponad 20 lat działalności w branży przewozowej nauczyliśmy się naprawdę dużo, a już od jakiegoś czasu chcieliśmy tą wiedzę wykorzystać i stworzyć zupełnie nową markę i zupełnie nową jakość - EUROPOL Połeć.

Marka EUROPOL Połeć bazuje na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu w przewozach pasażerskich i inwestuje w technologię informacyjną, żeby uczynić swoje usługi profesjonalnymi w całej rozciągłości, rozpoczynając od sprawdzenia rozkładu jazdy (na ulotkach, w komputerze, tablecie, smartfonie), poprzez zakup biletu (w kasach, w Internecie, w autokarze), kończąc na wygodnym i bezpiecznym przewozie.
Chcemy, żeby marka EUROPOL Połeć była rozpoznawania oraz kojarzona z profesjonalizmem i rzetelnością nie tylko w naszym regionie, ale w całej Polsce.

Misja
EUROPOL Połeć świadczy profesjonalne i bezpieczne usługi przewozów pasażerskich w kraju i za granicą. Swoje usługi świadczy osobom prywatnym, małym i dużym podmiotom gospodarczym oraz realizuje je nowoczesnymi i ekologicznymi autokarami wysokopojemnymi.

Wizja
EUROPOL Połeć chce stać się najchętniej wybieranym przewoźnikiem w Małopolsce.